Laadimisautomaat DN 32-70 °C ThermoMat 2.0 G, LK 810
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Laadimisautomaat DN 32-70 °C ThermoMat 2.0 G, LK 810

Energiasäästlik LK Armatur segamissõlm sisaldab kõrge efektiivsusega Grundfos tsirkulatsioonipumpa. Segamissõlm paigaldatakse katla ja akumulatsioonipaagi vahele, tagab katlasse tagasivoolava vee 70 °C temperatuuri, mis suurendab katla efektiivsust, hoiab ära pigitumise ning pikendab katla eluiga.

438,00 € (KM-ga)
Laos
Viide:
181660
Meeldib0
Lisa soovinimekirja
Lisa võrdlusesse0
Kirjeldus

Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G, LK 810 onSegamissõlm - laadimisautomaat on terviklik ja automaatselt toimiv segamissõlm katla ning soojussalvesti vahel. Laadimisautomaat tagab katlasse tagasivoolava vee minimaalse temperatuuri, mis suurendab katla efektiivsust, hoiab ära pigituse ning pikendab katla eluiga automaatne eelmonteeritud, termiliselt tegutsev ventiilüksus, mida kasutatakse tahkeküttekatelde / akumulatsioonipaakide paigalduses, kus nii tarbe-, kui ka küttevesi võetakse akumulatsioonipaagist.

 

Kompaktse kujuga laadimisautomaadil on termiline klapp ning kolm kuulventiili paigalduse ja hoolduse lihtsustamiseks. Kolm termomeetrit võimaldavad laadimisprotsessi lihtsalt jälgida ning isolatsioon minimiseerib soojuskao.


Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G on optimeeritud kasutades kõrge efektiivsusega Grundfos tsirkulatsioonipumpade uusimat tehnoloogiat ning parandatud tagasivoolu temperatuuri reguleerimist. Kompaktse kujuga segamisõlmel on termiline klapp ning kolm kuulventiili paigalduse ja hoolduse lihtsustamiseks. Kolm termomeetrit võimaldavad laadimisprotsessi lihtsalt jälgida ning isolatsioon minimiseerib soojuskaod.


Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G hoiab ära temperatuurivaheldusest tingitud hävitavad tagajärjed katla konstruktsioonis. Laadimisautomaat muudab katla töö efektiivsemaks ning on sellest tingituna vajalik osa tahkeküttekatla süsteemis, mis töötab koos akumulatsioonipaagiga.

 

Laadimisautomaat e segamissõlm ThermoMat 2.0 G, LK 810 vastab 1.08.2015 ELis jõustunud tsirkulatsioonipumpade energiaefektiivsuse piirväärtusele kuni 0,23

Maks. voolu tarve: 52 W
Maksimaalne katla võimsus: 65 kW at 20°C ΔT
Tagasivoolu temperatuur: 70°C
Töötemperatuur: Min. +5°C/Maks. +110°C
Ümbritsev temperatuur: Min. +5°C/Max. +70°C
Maksimaalne töörõhk: 1,0 MPa (10 bar)
Kasutatav vedelik: - Vesi, glükooli lahus maks. 50%
Keere: Rp - sisekeere
Tsirkulatsioonipump: Grundfos UPM3 AUTO L
Korpuse materjal: messing EN 1982 CB753S
Isolatsioonimaterjal: vahtpolüpropüleen EPP
Ühendused: Rp 1¼” (DN32)
Tagasilöögiklapiga
Tootja: LK Armatur (Rootsi)

 

INFOLEHT (ENG)

LK Armatur kataloog 2015 uudistooted (ENG)

Loe lisaks >>

 

Vaata video kuidas töötab segamissõlm LK 810 ThermoMat G

 


Toote üksikasjad
181660
Seotud tooted

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse