Pelletgrill PRO780 Traeger WiFiga pelletigrill. Äpiga juhitav grill
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Pelletgrill PRO780 WiFire Traeger

Äpiga juhitav pelletgrill PRO780 WiFire Traeger. Pelletgrill grillimiseks, suitsutamiseks, küpsetamiseks, hautamiseks, röstimiseks ja klassikalise barbeque valmistamiseks.

Viide:
TFB78GLEC
Bränd:
Meeldib0
Lisa soovinimekirja
Lisa võrdlusesse0
Kirjeldus

Pelletgrilli mõõdud kokkupanduna: ca 139,70 x 121,92 x 68,58 cm
Kaal: 66,22 kg

Traegeri uusim, äpiga juhitav pelletgrill Pro780 võimaldab grillida kasvõi tugitoolis istudes!

Traeger Digital Controller ProD2 WiFi kontrolleri ja nutitelefoni äpiga saab juhtida nii suitsu hulka kui ka soojust.
Mobiiltelefoni kaudu saab lülitada pelletgrilli sisse-välja, seadistada grillimise aega jne. Temperatuuri saab valida 73 °C kuni 260 °C (reguleerimise samm 5 °C).

Pelletgrillil Pro780 on roostevabad, emailitud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Mõlemad restid grillivad ühtemoodi, lihtsalt kaks resti mahutavad rohkem korraga grillitavat toitu.

Grilli, küpsete, suitsuta, rösti, hauta või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust grillpelletiga. Vali 100% naturaalse grillpelleti hulgast oma lemmik ja täida pelletipunker.
Temperatuuri saab seadistada nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äpi kaudu.
Valides äpi retseptide hulgast, ei ole gurmeeroogade valmistamiseks vaja vähimaidki algteadmisi grillimisest. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile "COOK NEW" ning pelletgrill Pro780 hoolitseb ise kõige eest automaatselt.
Umbes nelja minutiga on grillpelletid toiduvalmistamiseks valmis. Spiraalajamiga lükatakse grillpelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab grillpelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Pelletgrilli ovaalne ja kumer kere tagab täiusliku suitsu- ja temperatuurijaotuse kogu grillimispinna ulatuses.
Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse. Nipina tasub katta grillimisresti alune pind fooliumiga – nii on lihtsam pelletgrilli puhastada. Fooliumit ei pruugi iga kasutuskorra järel vahetada. Peale kolmandat grillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal puhastage küttekolle tuha või tolmuimuriga. See lihtne ja vaevata hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse.

Manuaalselt toitu valmistades saab kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on pelletgrilliga kaasas spetsiaalne sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja vaid ühe nupuvajutusega on sisetemperatuur nähtav.
Pelletgrilli sisetemperatuuri jälgimiseks on pelletgrill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu pelletgrilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Valage pelletgrilli pelletipunker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16 kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris grillpelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, pelletgrill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA
Ühenda pelletgrill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks.
Voolutarve: 300 W esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 W ülejäänud grillimise ajal.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger annab oma pelletgrillidele 3. aastase garantii.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emailitud terasest.
Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 76 x 48 cm
– teine tasand 76 x 18 cm

Mobiilirakendus ehk äpp Androidile – vajuta siia
Mobiilirakendus ehk äpp IOS-ile – vajuta siia

Vaata Traeger pelletgrilli äpi videot

Pelletgrilli kokkupaneku juhend >>

Pelletgrillide Traeger JUHEND >>

Pelletgrillis kasuta ainult spetsiaalset pelletit - grillpelletit. Ära kunagi kasuta pelletit, mis on mõeldud kütmiseks. Head pelletit saad osta siit Cerbose kodulehelt: >>

Toote üksikasjad
TFB78GLEC
Seotud tooted
Üksusi ei ole

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse