Pelletgrill PRO575 Traeger WiFiga pelletigrill. Äpiga pelletgrilli müük
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Pelletgrill PRO575 WiFire Traeger

Äpiga juhitav pelletgrill PRO575 WiFire Traeger. Pelletgrill grillimiseks, suitsutamiseks, küpsetamiseks, hautamiseks, röstimiseks ja klassikalise barbeque valmistamiseks. Pelletgrill võimaldab grillida kus iganes - istudes tugitoolis, nautides saunamõnusid vm. Selleks on vaja vaid pelletgrilli ja nutitelefoniga ühilduvat äppi.

Viide:
TFB57GLEC
Bränd:
Meeldib0
Lisa soovinimekirja
Lisa võrdlusesse0
Kirjeldus

Pakendi mõõdud: 57 x 102 x 66 cm
Grilli mõõtmed kokkupanduna: ca 134,62 x 104,14 x 68,58 cm
Kaal: 58,06 kg

Traegeri uusim, äpiga juhitav pelletgrill Pro575 võimaldab grillida kasvõi tugitoolis istudes!

Traeger Digital Controller ProD2 WiFi kontrolleri ja vastava nutitelefoni äpi abil saab juhtida nii suitsu hulka kui ka soojust. Mobiiltelefoni kaudu saab seadet sisse-välja lülitada, seadistada grillimise aega jne. Temperatuuri saab valida 73 °C kuni 260 °C (reguleerimise samm 5 °C).
Pelletgrillil on roostevabad, emaileeritud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Grillivad mõlemad restid ühtemoodi, lihtsalt kaks resti mahutavad rohkem korraga grillitavat toitu.
Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust grillpelletiga. Vali seitsme 100% naturaalse pelleti hulgast oma lemmik ja vala punker täis. Temperatuuri saab seadistada nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äpi kaudu. Valides äpi retseptide hulgast, ei ole gurmeeroogade valmistamiseks vaja vähimaidki algteadmisi grillimisest. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile "COOK NEW" ja pelletgrill hoolitseb kõige eest automaatselt ise.
Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Pelletgrilli kumer, ovaalne kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse. Nipina tasub katta grillimisresti alune pind fooliumiga – nii on lihtsam grilli puhastada. Fooliumit ei tarvitse iga kasutuskorra järel vahetada. Peale kolmandat grillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal puhastage küttekolle tuha või tolmuimuriga. See lihtne ja vaevata hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse.

Manuaalselt toitu valmistades saab kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on grilliga kaasas vastav sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja vaid ühe nupuvajutusega on sisetemperatuur nähtav.
Pelletgrilli sisetemperatuuri jälgimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu pelletgrilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16 kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA 
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks.
Voolutarve: 300 W esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 W ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII
Traeger pelletgrillide garantii on 3 aastat.

KÜPSETUSRESTID
Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emaileeritud terasest.
Restide mõõdud:
– esimene, ehk alumine tasand 56 x 48 cm
– teine tasand 56 x 18 cm

Mobiilirakendus ehk äpp Androidile – vajuta siia
Mobiilirakendus ehk äpp IOS-ile – vajuta siia

Vaata Traeger pelletgrilli äpi videotPelletgrilli kokkupaneku juhend >>

Pelletgrillide Traeger JUHEND >>Pelletgrillis kasuta ainult spetsiaalset pelletit - grillpelletit. Ära kunagi kasuta pelletit, mis on mõeldud kütmiseks. Head pelletit saad osta siit Cerbose kodulehelt: >>

Toote üksikasjad
TFB57GLEC
Seotud tooted
Üksusi ei ole

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse