Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Pelletgrill 22 Pro Series Traeger

Pelletgrill 22 Pro Series Traeger. Pelletgrill grillimiseks, suitsutamiseks, küpsetamiseks, hautamiseks, röstimiseks ja klassikalise barbeque valmistamiseks.

Piiratud eripakkumine
699,00 € (KM-ga) 899,00 €
Allahindlus −22,25%
Laos
Viide:
TFB57PUBE
Bränd:
Meeldib0
Lisa soovinimekirja
Lisa võrdlusesse0
Kirjeldus

Vala pelletgrilli pelletipunker täis, vali temperatuur ja vajuta nuppu. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata.
Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas.
Pelletgrilli ümar korpus tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli küljes rippuvasse ämbrisse. Mugavust eelistavatele kasutajatele soovitame katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii saate grilli peaaegu hooldusvabaks.
Pelletgrilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.
Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida vastupidavate temperatuuri sondidega, mida on komplektis kaks tükki.

GRILLIL ON SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS
Tänu ümarale vormile on kambri soojusjaotus ühtlane ja suits saab levida kõikjale.

GRILLIL ON AUTOMAATNE PELLETIPUNKER
Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse.

GRILLIL ON AUTOMAATSÜÜDE
Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

GRILLI ÜHENDAMINE VOOLUVÕRKU
Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 W esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 W ülejäänud kokkamisel.

GRILLI AUTOMAATNE SEISKAMINE
Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GRILLI GARANTII
Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

GRILLI MÕÕDUD
Mõõdud (kõrgus x laius x sügavus): 1245 mm x 1041 mm x 686 mm
Küpsetusresti mõõdud 56 x 49cm, soojendusresti mõõdud 56 x 18cm
Kaal: 47 kg

Pelletgrillide Traeger JUHEND >>

Pelletgrillis kasuta ainult spetsiaalset pelletit - grillpelletit. Ära kunagi kasuta pelletit, mis on mõeldud kütmiseks. Sobivat grillpelletit saad osta siit Cerbose kodulehelt >>


Vaata pelletgrilli 22 Pro Series Traeger tutvustust:

Toote üksikasjad
TFB57PUBE
Seotud tooted

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse