Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Meie esindused

Tallinna esindus

Tallinna esindus

Härgmäe 22/6
76902 Tallinn
Estonia
Esmaspäev
08:00 - 17:00
Teisipäev
08:00 - 17:00
Kolmapäev
08:00 - 17:00
Neljapäev
08:00 - 17:00
Reede
08:00 - 17:00
Laupäev
Suletud
Pühapäev
Suletud
  • +372 501 5340
Silver Ambos +372 5362 0222, hooldus@cerbos.ee * Janno Idavain +372 501 5340, janno.idavain@cerbos.ee
Pärnu esindus

Pärnu esindus

Paide mnt. 7
80042 Pärnu
Estonia
Esmaspäev
08:00 - 17:00
Teisipäev
08:00 - 17:00
Kolmapäev
08:00 - 17:00
Neljapäev
08:00 - 17:00
Reede
08:00 - 17:00
Laupäev
Suletud
Pühapäev
Suletud
  • +372 442 0222
  • +372 446 0006
  • parnu@cerbos.ee
Eveli Semelson +372 5827 4244, eveli@cerbos.ee * Ene Ostrov +372 5331 3118, ene@cerbos.ee
Polli esindus

Polli esindus

Töökoja tee 4, Polli küla, Mulgi vald, Viljandi maakond
69108 Polli
Estonia
Esmaspäev
08:00 - 17:00
Teisipäev
08:00 - 17:00
Kolmapäev
08:00 - 17:00
Neljapäev
08:00 - 17:00
Reede
08:00 - 16:15
Laupäev
Suletud
Pühapäev
Suletud
  • +372 434 1000
  • +372 433 1088
  • polli@cerbos.ee
Kersti Saks +372 5680 7708, kersti@cerbos.ee * Heiti Vallas +372 527 7870, heiti@cerbos.ee

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse