Malmkatel VIADRUS. Malmkatelde Viadrus müük ja paigaldus
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Malmkatel VIADRUS

Malmkatel Viadrus U26 (puu+süsi)Malmkatel VIADRUS U-26 on on ette nähtud väiksemate hoonete kütmiseks söega ja puiduga. Kasutegur on kivisöega kütmisel kõrgem kui puiduga kütmisel!


Malmkatlaid Viadrus U26 toodetakse: U26-4, U26-5, U26-6, U26-7, U26-8, U26-9, U26-10


Malmkatel Viadrus U26 on kasutatav kuni +90°C veetemperatuuri ja maksimaalselt 0,4 MPa nominaalsurvega keskküttesüsteemide kuumaveekatlana.

Malmist kaitseekraan ei takista kütuse laadimist, küll aga hoiab ära ukse avamisel põlemisgaaside sattumise katlaruumi. Paremaks sooja kättesaamiseks on suitsugaaside käik konstrueeritud kahekorruseline.

Põlemise parandamiseks on ülemisel katlauksel hästi reguleeritav sekundaarõhu ava. Õhk soojendatakse ukse vahel eelnevalt ja jaotatakse ühtlaselt kogu kolde ulatuses, mistõttu kütuse põlemine on täielikum.Malmkatel VIADRUS ehitus


Malmkatel Viadruse korpus on kokku pandud üksikutest malmsektsioonidest. Sektsioonid on omavahel ühendatud terasest ühendusniplitega ja kokku kinnitatud tõmmitspoltidega. Niimoodi moodustub malmkatla sektsioonidest katla kolle, suitsukäigud, tuharuum. Malmkatlasse sissetuleva ja väljuva vee avad asuvad katla tagaküljel.


Malmkatel Viadruse tagumise sektsiooni ülemises osas asub põlemisgaaside väljumisava koos suitsulõõr mineva liitmiku ja tõmbe reguleerimise siibriga. Malmkatla esimeses sektsioonis asuvad kütte sisselaadimise ja tuha väljavõtmise ava mis on ustega suletavad. Kogu katel on isoleeritud termoisolatsiooniga soojuskadude vältimiseks.

 

Paremate põlemisnäitajate saavutamiseks, samuti euronõuetele vastava ohutuse tagamiseks toodetakse malmkatlaid Viadrus U-26 kahes modifikatsioonis. Kuni seitsmeribilised katlad ja seitsme kuni kümneribilised malmkatlad. Viimased on varustatud parema kasuteguri ja ühtlase ning täielikuma põlemise saavutamiseks kahe eraldi primaarõhu pealeandmise süsteemiga. Samuti on lisatud katla ülekuumenemise vastu termoklapi tööl põhinev kaitsesüsteem.

 

 

 

OSTA VIADRUS KATEL CERBOSE E-POEST »

Katla transport koju tasuta!

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse