Kahesüsteemsed horisontaalsed seinale paigaldatavad boilerid Dražice
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud

Kahesüsteemsed horisontaalsed seinaboilerid

Dražice kahesüsteemsed horisontaalsed seinaboilerid valmistatakse mahtuvusega 125 - 200 liitrit. Kahesüsteemseid boilereid kasutatakse kuuma tarbevee tootmiseks küttesüsteemis ringleva küttevee - või elektrilise kütteelemendi abiga. Horisontaalseid boilereid on võimalik kasutada kohtades, kus on vähe ruumi ning vertikaalne boiler ei mahu. Boileri võib kinnitada seinale nii kaasas olevate kinnituste abil või paigaldada horisontaalsesse asendisse muude sobilike kinnitustega. Paigaldades peaks alati arvestama boileri alla ja ülesse jäävat ruumi, et oleks mugav torusid ühendada.
Boileri keraamilise elektrilise kütteelemendi tööd kontrollib töötermostaat ning ülekuumenemise või rikke korral rakendub kaitsetermostaat (termokaitse). Boilerite töötemperatuur jääb vahemikku 0 - 80 °C. Elektripinge 1-PE-N/AC 230 V/50 Hz. Komplektis on kaasas kaitseklapp. Dražice boilerid on varustatud keraamilise küttekehaga.
Boileri soojusvaheti saab ühendada olemasoleva küttesüsteemiga, kus ringleb vesi maksimaalselt temperatuuriga kuni 110 °C ja rõhuga 0,4 MPa.
Kõik Dražice horisontaalsed kahesüsteemsed boilerid on mantelboilerid. See tähendab, et neid kõrge tootlusega, kahekihilisi boilereid on võimalik kasutada vabatsirkulatsiooniga süsteemides, kus vesi jääb ringlema ilma pumba abita. Soojusvaheti võimsus tuleb valida vastavalt küttesüsteemi nõudmistele.

Seaded

Menüü

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse

Soovinimekirjade kasutamiseks loo tasuta konto

Logi sisse